NATALIE DORMER ile Geri Dönecek PENNY DREADFUL’dan İlk Tanıtım Fragmanı Geldi, Çıkış Tarihi de Belli Oldu!

Fragmana bakarsak özlediğimiz tat geri geliyor...

Penny Dreadful, bir spin-off ile geri dönüyor ve ilk detaylar belli oldu.

İlk bölümü 2014’te yayınlanan ve çok güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekmiş olan Penny Dreadful, çıktığı dönemde inanılmaz bir başarı yakalamasa da ilerleyen yıllarda “internet yayıncılığının” gücü sayesinde kendine sağlam bir kemik kitle oluşturdu. Zamanında bu başarı eksikliğinin sebebi, kendi janrasında ne kadar iyi bir dizi olduğu herkes tarafından kabullenilse de Korku-Drama’nın büyük kitlelere ulaştırılması zor bir janra olmasıydı. Özellikle de televizyonda her hafta belli saatlerde yayınlanan ve ana hikayesine çok bağlı bir Korku-Drama olunca dizi 3. sezonunun ardından final yapmıştı. Anlaşılan yapımcılar bu kararlarına hala saygı gösteriyorlar. Çünkü yeni gelen Penny Dreadful hikayesi bir spin-off.

Başrolünü Natalie Dormer’ın üstleneceği bu dizi City of Angels adıyla çıkış yapacak ve Magda ismindeki bir şekil değiştiren iblisi konu alacak. Dizi, izleyicileri 1938 yılının politik ve sosyal açıdan karışık olan Los Angeles’ına götürecek. Korkunç bir cinayetin işlenmesiyle beraber şehir karışırken, Dedektif Tiago Vega kendisini Los Angeles’ın zengin tarihinin yansıtan bir gizemin içerisinde bulacak. Sonrasında Tiago ve ailesinin çok güçlü bir düşmanla baş etmesi gerekecek.

Daniel Zovatto, Tiago Vega’ya hayat veriyor. Natalie Dormer ve Daniel Zovatto dışında Jessica Garza, Nathan Lane, Ethan Peck, Kerry Bishe, Adriana Barraza, Michael Gladis, Dominic Sherwood, Johnathan Nieves, Piper Perabo, Amy Madigan ve Lorenza Izzo gibi isimler de dizinin kadrosunda yer alıyor.

Penny Dreadful: City of Angels, 26 Nisan’da izleyici ile buluşacak. Buyurun, tanıtım fragmanını da şöyle bırakalım:

Kategori
DİZİHABER
Arda Keskin

Kısaca dizi ve film hastası. Strateji oyunlarının aşığı ve biraz da orta çağ takıntısı olan bir yazar.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER