Marvel, 16 ay boyunca boş geçmeden yaptığı seriyi kasım ayında bitiriyor!

Detaylar aşağıda...

Marvel, kurduğu evrenle hayatımızda büyük bir yer edindi ve bu evreni artık bir düzene soktu. Bir döngü de diyebiliriz buna. Devamlı olarak sinematik evrenlerinin içinde yer alan bir dizi veya film yayınlıyorlar, biz de açıp heyecanla izliyoruz. Hepsi de birbirine bağlı olduğundan -diziler genelde olmuyor olsa da- izlemeyi düşünmediğimiz yapımları bile izletiyor bize Marvel. Çünkü hikayeyi tam olarak bilmek istiyoruz ve eksik kalan kalan bir şey olmasın diye uğraşıyoruz. Gelelim asıl konumuza. Bu sürekli olarak yeni yapım yayınlama işini tam 16 aydır sürdürüyordu Marvel. Yani son 16 aydır her ay, Marvel Sinematik Evreni içinde geçen en az 1 yapım çıkıyordu. Ancak kasım ayıyla Marvel bu seriyi bitirmiş olacak çünkü bu ay MCU’dan hiçbir şey yok planlarda.

Temmuz 2017’de Spider-Man: Homecoming ile başlayan bu seri, ekimde çıkan Daredevil 3. sezonuyla son buldu. Keşke 2018’i komple boş geçmeden bitirselerdi. Ne işe yarardı derseniz, her yerde haber olurdu ve Marvel’ın üretkenliği konuşulurdu. Gerçi biz de şu an Marvel’ın bir seri yaptığını ve onu bozduğunun haberini veriyoruz ama olsun. Kafalar karıştı. Neyse; Marvel’ın her hareketi haber niteliği taşıyor galiba, fazla kurcalamayalım.

Ha bu arada gitmeden ilgili bir içeriğimize yönlendiriyorum sizi eğer merak ediyorsanız. “Şu andan itibaren 2019’un sonuna kadar Marvel ve DC’nin çıkaracağı tüm filmler” içeriğimize buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Kendinize iyi bakın!

Kategori
DİZİFİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER