LUCIFER sevenlere 1 iyi, 1 kötü haberimiz var; önce hangisinden başlasak?

Netflix'ten Lucifer hakkında yeni açıklama geldi...

Bildiğiniz gibi Lucifer’ın ilk 3 sezonu FOX’ta yayınlanmıştı ancak kanalın diziyi ani bir kararla iptal etmesi; dizinin hayranları tarafından büyük bir tepki ile karşılandı ve sosyal medyada #SaveLucifer kampanyası başlatıldı. Bu kampanyaya inanılmaz bir katılım sağlanınca da Netflix, diziyi platformuna kattığını açıkladı ve 4. sezonu çekip yayınlayacağını söyledi. Tabii bu açıklamadan sonra hayranların yüreğine su serpildi adeta. Biraz atlamak gerekirse, 10 bölümden oluşan 4. sezon Netflix’te yayınlandı ve çoğu kişi izledi bile çoktan.

4. sezonu bitiren izleyiciler, 5. sezon için bekleyişe geçmişti bile. Netflix’ten de bu doğrultuda bir açıklama geldi ancak dediğimiz gibi hem iyi hem de kötü haberler barındırıyor bu açıklama. Öyle çok oyalamadan art arda veriyorum haberleri.

İyi haber: Netflix, Lucifer’a 5. sezon onayı verdi.

Kötü haber: 5. sezon, Lucifer’ın final sezonu olacak.

Bu haberi bize veriş şekillerinden anlıyoruz ki, kişilik bozukluğu yaşamamızı istiyorlar. Çünkü yayınladıkları videoda, başrol Tom Ellis çılgınlar gibi eğlenerek “See you in hell” diyor ancak tweette de Lucifer’ın final yapacağı söyleniyor. Ben aşağı o videoyu ve tweetin Türkçe’sini bırakarak bu içeriği sonlandırayım en iyisi.

“LUCIFANLAR sağolsun, LUCIFER’ın hikayesi olması gerektiği gibi sonlanacak. Beşinci ve final sezonu, NETFLIX’e geliyor.”

Vaziyet böyle. Siz dizinin daha fazla devam etmesini ister miydiniz yoksa tadında biteceğini mi düşünüyorsunuz?

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER