LOST IN SPACE 2. SEZON ne zaman başlıyor? Yeni sezonla ilgili bilmeniz gerekenler!

Merakla beklenen dizinin 2. sezonun detaylarını konuştuk...

İlk sezonu 13 Nisan 2018’de yayınlanan ve büyük ilgi gören Netflix’in aile bilim-kurgu dizisi Lost in Space, şu sıralar 2. sezon hazırlıklarıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlandığı dönemde ilk 3 günde Amerika’da 6.3 milyon gibi bir izlenmeye ulaşmıştı başarılı dizi.

 

Lost in Space ne ile alakalı?

1960’ların bilim-kurgu mantığı ile Netflix dizisi mantığını bir araya getiren bu yapım, günümüzden 30 yıl ilerde ve uzayda kolonileşme olan bir dönemde geçiyor. Dizinin başrolünde bulunan Robinson ailesi, daha bir gezegende yaşamaları için seçilmişler arasında yer alıyor. Ancak yeni evlerine doğru yolda olan bu aile, rotalarından çıkıp normalde gitmeleri gereken gezegenden çok uzakta buluyorlar kendilerini. Anne Maureen Robinson, baba John Robinson, çocuklar Penny RobinsonJudy Robinson ve Will Robinson yabancı bir gezegende hayatta kalmak zorundadır.

 

2. sezon tarihi belli mi, fragmanı geldi mi?

Elimizde henüz bir tarih veya fragman bulunmuyor maalesef. Yayınlanma tarihi beklentilere göre 2019 sonu veya 2020 başına kalacak gibi duruyor. Fragman da yok ne yazık ki. Yeni sezon tarihi açıklanınca buraya ekleyeceğiz, ara ara uğrayın. İlk sezonun fragmanını bırakıyorum aşağıya, onunla idare edebilirsiniz şimdilik.

Kategori
DİZİ
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER