LA CASA DE PAPEL ekibini yeniden buluşturan İspanyol Netflix dizisi “ELITE” hakkında bilmeniz gerekenler!

İspanya'da başka oyuncu yok galiba...

Haberiniz var mı bilmiyorum ama Netflix yeni bir İspanyol dizisi çıkartıyor ve adı Elite. Son zamanların en çok tutan dizilerinden olan La Casa De Papel’den birçok oyuncu da bu dizide yer alacak. Biz de, dizi hakkında bilmeniz gerekenleri derleyelim, dedik.

Öncelikte Netflix’in kendi internet sitesinde diziyle ilgili yazılan açıklamayı sizinle paylaşayım:

“İşçi sınıfından gelen üç çocuk İspanya’nın en seçkin okulunda kaydolunca, zengin ve fakir öğrenciler arasında başlayan çatışma bir trajediye yol açar.”

Sizin de gördüğünüz gibi bir zamanlar bizim televizyonlarımızda yayınlanan Pis Yedili dizisiyle birebir aynı konuya sahip dizi. Hatta sosyal medyada çok geyiği döndü bu olayın. Çok basit ve klişe bir gençlik dizisi konusu bulmuş Netflix. Üstüne bir de tutan dizinin oyuncularını toplamış ve böyle bir dizi hazırlamış. Benim şu an için bu diziden hiçbir beklentim ve umudum yok. Belki izlemem bile. Ama inşallah ben ve bu konuyu gören neredeyse herkes yanılır da güzel bir dizi izleme imkanımız olur.

Bu üç çocuğun okulu bir depremde yıkılıyor. Okuldaki öğrenciler çevredeki okullara dağıtılırken bu arkadaşlarımız ülkenin en seçkin okuluna kabul ediliyorlar. Pis Yedili’de de okulları yanıyordu ve o şekilde koleje kabul oluyorlardı sanırım. Çocuklar başta bunu iyi bir şans olarak görse de aslında durumun çok kötü olduğunu fark ediyorlar. “Elit”lerle aralarında başlayan çatışma bir cinayetle sonuçlanıyor. Bu cinayet kim tarafından işlendi peki? Dizi bize bunu anlatacak.

Elite, La Casa De Papel’den Miguel Herrán, María Pedraza ve Jaime Lorente’yi tekrardan bir araya getiriyor. Nam-ı diğer Rio, Alison Parker ve Denver.

Elite, 5 Ekim’den itibaren Netflix’te olacak. Siz bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. Ha, gitmeden dizinin tanıtımını da aşağı bırakıyorum, isterseniz izlersiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Kategori
DİZİ
Emirhan Ayyıldız

Spor aşığı, internet ve dijital medya meraklısı, popüler kültür sever. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

BENZER