KATHERINE LANGFORD’lu CURSED geliyor: İşte fragman ve diğer detaylar!

Netflix'in yepyeni dizisinin konusu, oyuncuları, fragmanı ve çıkış tarihi...

Daha önce yine bir Netflix işi olan 13 Reasons Why ile büyük sükse yaratan Katherine Langford, bu kez de Frank Miller‘ın grafik romanından uyarlanan Cursed dizisiyle karşımızda olacak.

Katherine Langford, dizide Lady of the Lake, yani Gölün Leydisi rolünü canlandıracak. Gölün Leydisi, Arthur‘a kılıcı Excalibur’u vermek, Merlin’i büyülemek ve babasının ölümünden sonra Lancelot’u yetiştirmek de dahil olmak üzere birçok hikayede önemli bir rol oynayan bir karakter. Cursed dizisi de Arthur hikayelerini Nimue‘nun yani Gölün Leydisi’nin gözünden anlatıp farklı bir bakış açısı sunacak.

Kitabın yazarı Tom Wheeler ve çizeri Frank Miller, aynı zamanda dizinin de fikir olarak yaratıcıları konumunda. Alex Boden‘ın yönettiği dizi 1 saatlik 10 bölümden oluşacak ve 17 Temmuz’da Netflix’ten yayınlanacak. Netflix’in resmi sitesinde dizinin konusu “Kral Arthur serisinin bu yeni uyarlamasında genç Nimue, Merlin’i bulmak ve kadim kılıcı teslim etmek için paralı asker Arthur ile iş birliği yapıyor.” olarak belirtilmiş.

Kategori
DİZİHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER