Javier Pena artık Narcos’ta yok, neden mi? İşte Narcos’un dördüncü sezonu öncesi bilmeniz gerekenler! – Geyikdolu

Javier Pena artık Narcos’ta yok, neden mi? İşte Narcos’un dördüncü sezonu öncesi bilmeniz gerekenler!

Narcos izleyenler toplansın...

Narcos‘un üçüncü sezonunun yayınlandığı vakitlerde, Javier Pena karakterini canlandıran Pedro Pascal‘ın artık dizide yer almayacağı gibi bazı söylentiler çıkmıştı. İşte o söylentiler ne yazık ki doğrulandı. İlk sezondan beri gördüğümüz ve artık ailemizden biri gibi olan Pedro Pascal, dördüncü sezondan itibaren dizide yer almayacak. Hatırlayacağınız üzere, ilk iki sezonun başrolü olan Boyd Halbrook da üçüncü sezonla birlikte diziden ayrılmıştı.

Javier Pena’yı canlandıran Pedro Pascal’ın diziden çıkış sebebi, Narcos’un dördüncü sezonunun 70’lerde geçecek olması. Üçüncü sezonunda 90’lardaki Cali Karteli’ni anlatan Narcos, yeni sezonunda 20 yıl öncesine dönerek 70’lerdeki Guadalajara Karteli‘nin yükselişini ekranlara taşıyacak. Meksika’nın ünlü uyuşturucu baronu Joaquin Guzman, iki kez hapisten kaçmasıyla meşhur. Yeni sezonda, El Chapo lakabıyla tanınan Guzman’ın suçlarla dolu kariyerini seyredeceğiz. Teaser’ından gördüğümüz kadarıyla Narcos’un yeni sezonunda başrolü Michael Pena ile Diego Luna üstlenecek. Çekimlerine geçtiğimiz hafta başlanan dizinin 2018’in ortalarında yayınlanması bekleniyor.

Dizinin yeni sezonu her ne kadar Meksika’da geçecek olsa da 70’li yıllar, Kolombiyalı Pablo Escobar’ın da aktif olduğu yıllar. Söylentilere göre ilk iki sezonda Pablo Escobar’ı canlandıran Wagner Moura da dizinin dördüncü sezonunda konuk oyuncu olarak yer alacak. Bu olay gerçekleşir mi bilmeyiz ama gerçekleşirse harika olacağı kesin. Sizin Narcos’un yeni sezonu hakkında beklentileriniz neler?

Kategori
DİZİ
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

BENZER