HULU, NETFLIX’in iptal ettiği MARVEL dizilerine kapısını açacak mı?

Hulu'nun patronu konu hakkında açıklamada bulundu...

Kısa zaman önce Netflix, bünyesindeki 3 Marvel dizisinin iptal edildiğini açıkladı. Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist. Daredevil başta olmak üzere oldukça popüler olan ve Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yer alan bu yapımların iptal edilmesiyle ilgili birçok spekülasyon yaratıldı. Hem hayranlar hem de dizilerde oynayan oyuncular, bu dizilerin iptal edilmesine henüz hazır olmadıklarından tepki gösterdiler tabii. Netflix’te bu işin olmayacağı anlaşılınca da, diğer yayın servislerinde devam etme ihtimaline tutundu herkes.

Dizilerin Disney’in yeni platformu Disney+‘ta yayınlanabilme ihtimali soruldu, oranın yöneticileri de şu anda böyle bir şeyin olmadığını ancak ileride olup olmayacağını bilmediklerini söyleyerek açık kapı bıraktılar.

Şimdi de bu yapımların Hulu’da canlandırılıp devam etmesi gündeme geldi. TheWrap‘e konuşan, Hulu orijnal yapımlarından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Craig Erwich, Netflix’in baş rakibi olarak bu yapımlarını diriltmeyi çok isteyeceğini söyledi. “Marvel, ilgilendiğimiz tonlarca seriye sahip.” diyen Erwich, “Tek gereken buna hazır olmaları ve en önemlisi bu işin arkasında kimin olacağı.” diye ekledi.

“Runaways’ten beri Marvel’la bir ilişkimiz var. Şimdi yeni animasyonlarla birlikte daha fazla iş yapacağız. Bilirsiniz; her iş, yeni işler getirir. Eminim onlarla iyi bir yaratıcı ilişkiye sahip olacağız. Fırsatların ortaya çıktığı yer burası olacak.”

Zaten Hulu, Marvel’ın bağlı olduğu Disney’in yaklaşık %60’ına sahip diye biliyorum. Şimdi de Marvel’la 4 yeni animasyon için anlaştılar zaten. Marvel’ın Netflix’teki dizileri de neden Hulu’da diriltilmesin? Bence gayet mantıklı olur. Tabii tamamı iptal edilse ve hepsi Hulu’ya geçse daha iyi olur. En azından hepsi toplu bir yerde bulunsun.

Ee, siz ne diyorsunuz? İster misiniz iptal olan dizilerin Hulu’da dirilmesini?

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER