HBO, PARASITE’in mini dizisini yapmak için çalışmalara başladı!

Parasite'in dizisi gelebilir, detayları derledik...

2019 yılına tartışmasız en iyi filmlerinden Parasite için HBO, bir mini dizi planlıyor. Diziyi hazırlamaları için Bong Joon-ho ve Adam McKay ile görüşmeler tamamlanmak üzere.

Güney Kore filmi Parasite, geride bıraktığımı yıla damga vurdu ve bunu ödül törenlerinden eli boş dönmeyerek kanıtladı. Bir süredir Amerika’daki her kanal ve platformun Parasite’in dizisini yapmak için uğraştığı haberleri görüyorduk. Ancak sanıyoruz ki HBO bunu yapmaya en çok yaklaşan kanal şu anda. Netflix’in de hakları almak istedi söyleniyordu fakat HBO yarışı kazanmış.

HBO, diziyi hazırlamaları için filmin yönetmeni Bong Joon-ho ve Oscar ödüllü Adam McKay ile görüşüyor. Tarafların anlaşmak üzere olduğu söyleniyor. Filmin de yapımcısı olan CJ Entertainment da bu projede yer alacak.

İngilizce ve filmin senaryosunun birebir diziye uyarlanmış hali mi olacak yoksa bambaşka bir hikaye mi anlatılacak şu anda bilmiyoruz. Umarız filmin büyüsünü bozmaz bu iş. HBO olunca insan ister istemez güveniyor ancak soru işaretleri de var kafamda açıkçası. Siz ne diyorsunuz?

Kategori
DİZİFİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER