Hazırlanın: FRIENDS, özel bölümüyle ekranlara geri dönüyor!

Fenomen dizi 1 saatlik özel bir bölümle geri dönmeye hazırlanıyor...

Televizyon tarihinin belki de en beğenilen veya en çok hayrana sahip dizisi Friends, HBO Max tarafından yayınlanacak bir özel bölümle geri dönecek.

1994-2004 yılları arasında yayınlanan, yani biteli 16 yıl olan Friends için bu uzun sürenin pek bir önemi yok. Çünkü, Türkiye’de bile hala sık sık ondan sonra başlayıp biten How I Met Your Mother ile kıyaslandığına şahit olabiliyoruz. Netflix‘in de Friends’i elinde tutmak için AT&T‘ye 100 milyon dolar gibi ödeme yaptığını biliyoruz.

Kısacası aradan uzun yıllar geçmesine karşın, Friends günümüzde hala en çok izlenen dizilerden biri. Netflix ile olan sözleşmenin bitiminin ardından Friends’i kapmak için büyük bir savaş verildi ve bu savaştan HBO Max sağ çıkmayı başardı. HBO Max’in Friends’in yayın haklarını alması bile başlı başına sansasyonel bir hamle olsa da, bununla kalmadılar. HBO Max, dizinin başrolleri Courtney Cox, Matt LeBlanc, Jennifer Aniston, David Schwimmer ve Matthew Perry ile kişi başı 3-4 milyon dolar karşılığında anlaşıp 1 saatlik özel bir bölüm çekmek için anlaştı. Bu özel bölümün ne zaman geleceği ise henüz belirsiz.

Kategori
DİZİHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER