Haluk Bilginer’in başrolünde yer aldığı yeni PuhuTV dizisi ŞAHSİYET hakkında bilmeniz gerekenler!

Detayları derledik...

PuhuTV’de Fi bitti ancak hemen hızlı bir şekilde iddialı yeni bir yapımla karşımıza çıkıyorlar.

Yeni dizi Şahsiyet‘in başrolünde Haluk Bilginer ve Cansu Dere yer alıyor. Bu ikili, daha önce Ezel‘de de birlikte kamera karşısına geçmişti bildiğiniz gibi.

Şahsiyet’in konusu ne? Ne zaman başlayacak? Kimler oynuyor? Kim yönetiyor? gibi birçok soruya cevap olmak için bu içeriği hazırlamaya karar verdim. Hazırsanız başlayalım!

Öncelikle Şahsiyet, 17 Mart‘ta başlayacak. Dizinin yapımcılığını aynı Fi‘de olduğu gibi Ay Yapım üstleniyor. Yönetmenliğini Onur Saylak‘ın üstlenip senaryosunu Hakan Günday‘ın yazdığı yapımda başrolü üstlenen Haluk Bilginer, Agâh Beyoğlu isimli alzheimerlı bir seri katile hayat veriyor. Dizide Haluk Bilginer’e Müjde ArCansu DereŞebnem Bozoklu, İbrahim Selim, Necip Memilli, Fırat Topkurur ve Metin Akdülger gibi isimler eşlik ediyor. Cansu Dere, dizide Nevra Elmas isimli bir polisi canlandırıyor. Necip Memilli de bir polis memurunu canlandırırken Şebnem Bozoklu ise seri katilin kızı rolünde karşımıza çıkacak.

İlk sezonunun 13 bölüm sürmesi beklenen Şahsiyet’in hem konusu hem çekimleri hem tanıtım fragmanı hem jeneriği bizim oldukça hoşumuza gitti. Gerçekten internet sayesinde Türk dizi sektörü başka bir noktaya doğru gidiyor gibi. Gerçi şimdi bu RTÜK sansürü meselesi falan iyiye gitmeye başlayan dizi sektörümüzün önüne bir engel olacak gibi ama neler olacağını ilerleyen zamanda daha iyi göreceğiz.

Dizinin teaser’ını, tanıtım fragmanını ve jeneriğini aşağıya iliştiriyorum, zaten onları seyredince her şeyi daha iyi anlayacaksınız. Yorumlarınızı aşağıda belirtmeyi unutmayın.

 

Teaser

 

Tanıtım

 

Fragman 1

 

Jenerik

Kategori
DİZİ
Emirhan Ayyıldız

Spor aşığı, internet ve dijital medya meraklısı, popüler kültür sever. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER