HAKAN: MUHAFIZ’ın 2. sezonundan yeni video ve görseller geldi, yayınlanacağı tarih de açıklandı!

Hakan: Muhafız'dan yepyeni bir video geldi...

Hakan: Muhafız’ı hızlıca tüketip 2. sezonun çıkması için heyecanla bekleyenler adına bugün güzel bir gün. 2018’in Aralık ayında yayınlanan ve büyük ses getiren Hakan: Muhafız, Netflix’in açıkladığı verilere göre dünya çapında 10 milyondan fazla izlenmişti. Daha dizi bile yayınlanmadan ilk iki sezonunun onayını kapan Hakan: Muhafız, yayınlanıp ilgi görmesinin ardından üçüncü ve dördüncü sezon onaylarını da almıştı. Büyük bir aksilik olmadığı takdirde diziyi en az 3 sezon daha izleyeceğimiz kesin yani.

Başlıkta gördüğünüz gibi, 2. sezondan yeni görseller de geldi demiştim. Biri, içeriğin öne çıkarılan fotoğrafıydı zaten. Biri de az önce gördüğünüz Çağatay Ulusoy’un şapkalı olduğu görsel.

Netflix, yayınladığı video ile 2. sezonun yayınlanacağı tarihi bize söyledi: 26 Nisan!

Sizi yayınlanan videoyla baş başa bırakmadan önce belirtmem gereken birkaç şey var. Öncelikle, diziye bu sezonuyla katılacak olan Burçin Terzioğlu ve Engin Öztürk de videoda yer alıyor. Videoda olmasa da dizinin kadrosuna katıldığını bildiğimiz bir isim de Boran Kuzum. Videoda göreceğiniz üzere, oyuncular farklı dillerde Hakan: Muhafız’ın yayın tarihini söylemeye çalışıyor. Bunun sebebi, dizinin Türkiye’den sonra en çok Brezilya ve Meksika gibi Latin Amerika ülkelerinde izlenmiş olması. Latin Amerika’yı Afrika ülkeleri takip ediyor. Kanada ve Avustralya’da da hiç fena sayılmayacak seviyede ilgi görmüş. Avrupa ülkeleri arasında diziye en çok ilgi gösteren ise Fransa. Neyse, buyrun video!

BONUS: 26 Nisan inanılmaz bir gün oldu. Hem Avengers: Endgame hem Game of Thrones’un Battle of Winterfell bölümü hem de Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonu 26 Nisan’da bizlerle buluşacak.

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER