HAKAN: MUHAFIZ 3. SEZON detayları belli oldu, peki bizi ne gibi değişiklikler bekliyor?

Netflix'in ilk Türk dizisinin 3. sezon detaylarını derledik...

Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu, Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan Muhafız; ya da global ismiyle The Protector, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru ilk sezonuyla ekranlara gelmişti. Eleştiriler almış olsa bile beğeneni de çok olmuştu ilk sezonun.

*Bu içerikte Hakan: Muhafız’ın geçmiş sezonlarıyla ile ilgili spoiler olacak.

Bu yılın 26 Nisan’ında yayınlanan 2. sezonu izledik. Maalesef çok kötü bir sezondu. Netflix’ten beklemeyeceğimiz şekilde kötüydü. Netflix gibi büyük bir platformda bizim ülkemiz gibi büyük potansiyeli olan bir ülkeden daha iyi bir sezon bekliyorduk açıkçası.

Neyse, öyle ya da böyle 2. sezonu geride bıraktık ve önümüzdeki sezonlara odaklanmaya hazırlanıyoruz. 3 ve 4. sezon onaylarını çok önceden alan diziyi en az 2 sezon daha izleyeceğimizi kesin olarak biliyorduk zaten.

Şimdi de 3. sezonun detayları geldi.

Dizinin 3. sezon çekimlerine başlandı. Aynı ilk 2 sezonda olduğu gibi 3 ve 4. sezon çekimleri de art arda yapılacak.

 

Oyuncu kadrosu

Dizinin 3. sezon kadrosunda, ilk iki sezondan aşina olduğumuz Hazar Ergüçlü (Zeynep), Okan Yalabık (Faysal) ve Burçin Terzioğlu (Rüya)’nun yanı sıra Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı ve Hasan Üner gibi isimler de yer alacak.

Taner Ölmez de katıldı, bir de Serenay Sarıkaya’yı ekleseler Medcezir dizisinin kadrosu tamamlanmış olacak.

 

Yeni sezonun konusu

Dizinin yeni sezonlarında Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul’u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir, Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor. Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan (Funda Erğiyit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulacak. Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan’ın, aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulması  gerekecek. Atalarının yaşadıkları Hakan’ın bugünkü mücadelesine ışık tutacak ve geçmişle bugün arasında gidip gelen bir yolculuk için kollarını sıvayacak.

 

Hakan: Muhafız’ın ilk 2 sezonunu izlemek için buraya tıklayarak Netflix’in resmi web sitesine gidebilirsiniz.

Dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Ancak ilk sezonun çekimlerinin yapılması ve yayınlanması çok uzun sürmüştü, şimdi nasıl olur bilemiyorum. Biraz bekletseler bile ilk 2 sezonda gördük ki, 2 sezonu art arda çektikleri için sezonlar arasında çok bekletmiyorlar.

Siz ne düşünüyorsunuz dizi hakkında? Eleştirileri de göz önünde bulundurarak yeni sezonlarda toparlayabilecekler mi sizce?

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER