GAME OF THRONES’un 8. sezon bölümleri kaçar dakika sürecek?

GoT'un 8. sezonundaki 6 bölümün süreleri belli oldu...

Game of Thrones’un merakla beklenen 8. sezonunda yer alacak 6 bölümün de ne kadar süreceğini öğrendik. HBO’nun resmi sitesindeki yayın çizelgesinde tek tek bölümlere baktığınız zaman, bölümlerin kaç dakika süreceğini de görebiliyorsunuz.

8. sezonla ilgili hiçbir SPOILER bu yazıda yer almayacak ancak siz yine de süreleri bile, izlerken görmek istiyorsanız şu an bu sayfayı kapatmanızın tam sırası.

İşte final sezonunun her bölümünün süresi:

  • 1. Bölüm: 54 dakika
  • 2. Bölüm: 58 dakika
  • 3. Bölüm: 60 dakika
  • 4. Bölüm: 78 dakika
  • 5. Bölüm: 80 dakika
  • 6. Bölüm: 80 dakika

Gördüğünüz gibi sezon içinde ilerledikçe süre de artıyor. Ancak bu Game of Thrones için alışılmadık bir olay değil. 7. sezonun finali de nerdeyse 80 dakikaya ulaşıyordu. En uzun Game of Thrones bölümü oydu ancak bu rekor final sezonunun 5. ve 6. bölüme geçecek gibi görünüyor.

Totalde, sezon 6 saat 50 dakikadan oluşacak.

Game of Thrones’un ilk bölümü 14 Nisan’da seyirciyle buluşacak. 7. sezonun final bölümü, yayınlandığı gece 16.5 milyon izlenerek HBO rekorunu ele geçirmişti. Bakalım final sezonunda bu rakamlar hangi seviyeye gelecek?

Game of Thrones’un 8. sezonuyla ilgili bilmeniz gerekenlere, daha önce hazırlamış olduğumuz şu içeriği okuyarak ulaşabilirsiniz.

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER