GAME OF THRONES ve diğer HBO dizilerinden ÖNEMLİ gelişmeler var!

Birinci ağızdan yapılan önemli açıklamaları aktardık...

HBO‘nun başındaki şahıs Casey Bloys basın ile yaptığı röportajda kanalındaki dizilerin akıbetiyle alakalı konuştu. Bu işle ilgilenen basın çalışanları ve hayranlar için çok faydalı olan röportajın önemli gelişmelerini aktaracağım sizlere. Çok da lafı dolandırmadan direkt gelişmelere geçelim isterseniz.

  1. Amy Adams‘ın başrolünde oynadığı ve şu ana kadar 4 bölümü yayınlanan Sharp Objects, 1 sezon ile sınırlı kalacakmış. Nedeni ise Amy Adams’ın bu rolü 1 sezondan fazla oynamak istememesi.
  2. Westworld‘ün 3. sezon yayınlanma tarihi henüz belli değilmiş. Casey Bloys dahi bilmiyor yani öyle düşünün.
  3. JJ Abrams‘ın dizisi Demimonde için “çocuklar için ne yaparsın?” gibi bir tema üzerine kurulacağını söyledi, ayrıca “epik” kelimesini kullandı.
  4. Game of Thrones‘un final sezonu için “bölümler 2 saat olacak” şeklinde beklentiler vardı ancak bölümler 50-90 dakika arasında değişecekmiş.
  5. Tabii ki senaryoyu övüp, hayranların oldukça beğeneceğini söylemiş.
  6. IMAX’de yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda ve fragmanın ne zaman geleceği hakkında net konuşmamış.
  7. Spinoff‘a geçecek olursam, dizinin ismi henüz belli değil. Daha önce iddia edildiği gibi 5-6 değil sadece Jane Goldman‘ın hazırladığı spinoff dizisiyle devam edilecek.
  8. Spinoff dizisinin çekimlerine 2019 yılında başlanılacak. “Game of Thrones Part 2 yapmak gibi bir amacımız yok.” diyen Bloys’un açıklamasına göre dizi Game of Thrones’tan 8 bin yıl öncesinde geçecek ve karşımızda çok farklı bir dünya göreceğiz.
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Kategori
DİZİ
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

BENZER