GAME OF THRONES ve diğer HBO dizilerinden ÖNEMLİ gelişmeler var!

Birinci ağızdan yapılan önemli açıklamaları aktardık...

HBO‘nun başındaki şahıs Casey Bloys basın ile yaptığı röportajda kanalındaki dizilerin akıbetiyle alakalı konuştu. Bu işle ilgilenen basın çalışanları ve hayranlar için çok faydalı olan röportajın önemli gelişmelerini aktaracağım sizlere. Çok da lafı dolandırmadan direkt gelişmelere geçelim isterseniz.

 1. Amy Adams‘ın başrolünde oynadığı ve şu ana kadar 4 bölümü yayınlanan Sharp Objects, 1 sezon ile sınırlı kalacakmış. Nedeni ise Amy Adams’ın bu rolü 1 sezondan fazla oynamak istememesi.
 2. Westworld‘ün 3. sezon yayınlanma tarihi henüz belli değilmiş. Casey Bloys dahi bilmiyor yani öyle düşünün.
 3. JJ Abrams‘ın dizisi Demimonde için “çocuklar için ne yaparsın?” gibi bir tema üzerine kurulacağını söyledi, ayrıca “epik” kelimesini kullandı.
 4. Game of Thrones‘un final sezonu için “bölümler 2 saat olacak” şeklinde beklentiler vardı ancak bölümler 50-90 dakika arasında değişecekmiş.
 5. Tabii ki senaryoyu övüp, hayranların oldukça beğeneceğini söylemiş.
 6. IMAX’de yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda ve fragmanın ne zaman geleceği hakkında net konuşmamış.
 7. Spinoff‘a geçecek olursam, dizinin ismi henüz belli değil. Daha önce iddia edildiği gibi 5-6 değil sadece Jane Goldman‘ın hazırladığı spinoff dizisiyle devam edilecek.
 8. Spinoff dizisinin çekimlerine 2019 yılında başlanılacak. “Game of Thrones Part 2 yapmak gibi bir amacımız yok.” diyen Bloys’un açıklamasına göre dizi Game of Thrones’tan 8 bin yıl öncesinde geçecek ve karşımızda çok farklı bir dünya göreceğiz.
Kategori
DİZİ
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER

 • EKİM ayında NETFLIX TÜRKİYE’de neler var?

  Her ay olduğu gibi bu ay da Netflix, hem orijinal içerikleriyle hem de lisanslı içeriklerle karşımıza çıkacak. Gelin, ekim ayında Netflix Türkiye kütüphanesine eklenecek içeriklere birlikte göz atalım.  ...
 • 2020 Emmy Ödülleri’nde kazananlar belli oldu!

  COVID-19 pandemisi nedeniyle hiç olmadığı kadar farklı olan 2020 Emmy Ödülleri‘nde kazananlar belli oldu. Jimmy Kimmel‘ın sunuculuğunu yaptığı ödül töreni, sınırlı seyirci karşısında yapıldı ve kazananlar evlerinden online şekilde...
 • WANDAVISION’dan ilk fragman yayında!

  Disney‘in Netflix‘e rakip olması beklenen platformu Disney+‘ın ilk orijinal işlerinden olan WandaVision‘dan ilk fragman dün gece yayınlandı. Benim cehaletimse kusura bakmayın ama ben dizinin müzikal kıvamında ilerleyeceğini düşünmüyordum. Diziden...
 • BluTV’nin HARİKA dizisi YARIM KALAN AŞKLAR!

  Geçtiğimiz gün bir arkadaşımın tavsiyesi ile BluTV‘nin geçen hafta ilk bölümü yayınlanan Yarım Kalan Aşklar isimli dizisini izledim. Tanıtımına, afişlerine vs. rastlamıştım zaten. Zevkine güvendiğim bir arkadaşımdan da tavsiye...