Game of Thrones ekibinin yeni dizisi HOUSE OF DRAGON’dan yeni detaylar!

Belli olan karakter seçimleri üzerinden dizinin konusunu anlattık...

Game of Thrones sonrası, Westeros evreninde geçecek bir dizi gelecek mi sorusu uzun süre meşgul etmişti gündemi, hatta dizi bitmeden de. Daha sonra Targaryen ailesine odaklanacak olan House of Dragon dizisi açıklandı ancak pek detaya sahip değildik. Sızan karakter seçimleri ile dizinin aşağı yukarı nasıl bir gidişata sahip olacağı da belli olmuş oldu.

Knight Edge Media kaynaklı Screenrant haberine göre HBO, Targaryenlar’dan Rhaenys, Visenya ve Aegon için oyuncu arıyor. Bu da şu anlama geliyor ki, dizi tahmin edildiği üzere Targaryen ailesinin Westeros’u istila edip nasıl yükseldiğine odaklanacak. Tabii ki bunların hiçbiri henüz resmi ağızlardan duyurulmadı. Bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

House of Dragon dizisiyle alakalı da kısa şekilde bilgi vermek gerekirse; dizi Game of Thrones’ta izlediğimiz zamandan yaklaşık 300 yıl öncesinde geçip Targaryen ailesinin tepede olduğu zamanları bize gösterecek. Senaryosunu Colony dizisini de yazan Ryan Condal‘ın hazırlayacağı ve yönetmenlik koltuğunda daha önce Game of Thrones’ta da yönetmenlik yapmış olan Miguel Sapochnik‘in yer alacağı dizinin yayın tarihi ile alakalı hiçbir bilgi bulunmuyor henüz. Ancak bu yıl gelmeyeceği kesin dizinin.

 

Kategori
DİZİHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER