GAME OF THRONES 8. SEZON HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER!

Final sezonu yaklaşan fenomen diziyle alakalı önemli detayları topladık...

Dünyanın en çok izlenen, en çok beklenen dizilerinden olan Game of Thrones‘un son sezonu olma özelliği taşıyan 8. sezon gitgide yaklaşıyor. HBO‘nun final sezonu için fragman yayınlayınca internet alemi birbirine girdi. Fragmanı izlememle birlikte dizide neler olabileceğini düşünmeye başladım ben de. Dedim bari sitede bir içerik yapayım GoT final sezonuyla alakalı. Neler olabilecekler değil belki ama neler bildiklerimiz gibisinden. Fragmanı bırakıyorum aşağıya, onu izleyin önce izlemediyseniz sonra da Game of Thrones final sezonunda neler bizi bekliyor ona geçelim.

 

 

Dizinin 14 Nisan‘da gelecek olduğunu belirtelim bilmeyenler için. Yani 40 gün gibi bir süre kaldı bu yazıyı yazdığım 5 Mart itibarıyla. Dizinin son sezonunda bizleri 6 bölüm bekliyor maalesef. Ancak her bölümün 80 dakika civarı olup, oldukça kaliteli ve yüksek bütçeler harcanmış bölümler olacağı açıklanmıştı. Böyle teselli edebiliriz kendimizi. Tüm sezonun uzunluğu 3 film uzunluğunda olacak, bu da bence tatmin edici bir süre.

Sizlere enteresan bir bilgi vereceğim. HBO, Game of Thrones’un finali için birden fazla final çekti ki basına sızma gibi bir durumla karşılaşsalar bile bu durum onları etkilemesin. Gerçekten akıllıca bir hamle, tebrik etmek lazım. 2 yeni çocuk karakter diziye katılacak, bu da gelen bilgiler arasında. Final sezonunun HBO’ya çok pahalıya patladığını da söylemekte fayda var. Sıradan bir GoT bölümü 2 ila 6 milyon dolar civarı tutarken, Variety‘in haberine göre final sezonunun bölümleri 15’er milyon dolar tutmuş.

Kategori
DİZİ
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER