DAREDEVIL 6. sezona kadar gidebilir, işte detaylar!

Marvel ve Netflix'in Daredevil planları uzun yıllar devam edecek gibi duruyor...

Netflix-Marvel birlikteliğinin -bana göre- en iyi meyvesi olan Daredevil‘ın yeni sezonu bildiğiniz üzre 19 Ekim‘de bizlerle olacak. Ben şahsen çok heyecanlıyım. Sadece Netflix-Marvel veya süper kahraman dalında değil, izlediğim tüm diziler arasında ilk 5’e rahatlıkla oynayacak Daredevil’ın yeni sezonuna 1 aydan az kaldı. Verilen küçük fragmandan anlaşılana göre Matt Murdock kendini bu sezon karanlığın ellerine bırakacak. Herhalde Daredevil’ın en karanlık sezonu olacak bu sezon. Beklentim epey yüksek benim. Özellikle diğer Netflix-Marvel dizilerinin beklentilerimin biraz altında kalmasıyla, Daredevil’ın iyi şekilde geri dönmesine şiddetle ihtiyacım var. Eğer siz de benim gibi büyük bir Daredevil hayranıysanız gününüze neşe katacak bir haberim var sizlere. Marvel TV’nin başındaki isim olan Jeph Loeb‘in söylediğine göre Daredevil daha uzun yıllar ekranlarımızı şenlendirecek. Direkt olarak onun ağzından çıkan kelimelerle bırakayım sizleri.

 

“Elimizden geldiğince en iyi dizi sorumlularını bulmaya çalışıyoruz. Punisher’da Steve Lightfoot veya Daredevil’da Erik mesela. Daha sonra onlarla uyum içinde çalışıp elimizdeki hikayeleri en iyi şekilde işliyoruz. Marvel, Daredevil’ın 4, 5 veya 6. sezonları olabileceği konusunda planlar yapıyor mu? Tabii ki. Ama bu konu dizi sorumlumuz ve Netflix tarafından da konuşulacaktır. Biz duruma sezon sezon bakıyoruz şu anlık.”

 

Ben çok isterim Daredevil uzun yıllar devam etsin. Daredevil 1964’ten beri çizgi romanlarda yer alan bir karakter, dolayısıyla hikayesi oldukça bol. Daha işlenmeyen bir sürü ikonik hikayesi, ilk 2 sezonda adı bile geçmeyen onlarca karakter var. Keşke MCU ile daha iç içe olabilseydi de şu Netflix dizileri, çizgi romanlarda görmeye aşina olduğumuz Daredevil ile Spider-Man gibi ikilileri yan yana görebilseydik. Neyse diziyi bu iyi çizgisinde devam ettirsinler de, şimdilik bize o yeter bence.

 

 

Kategori
DİZİ
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

BENZER