COVID-19 nedeniyle JEFFREY DEAN MORGAN-THE BOYS ilişkisi sekteye uğrayabilir!

Pandemi güzel bir birlikteliğin daha önüne geçiyor...

2. sezonu 4 Eylül’de Amazon Prime‘da yayında olacak The Boys dizisi için, bildiğiniz üzere Amazon çoktan 3. sezon onayı vermişti. Sezon 2 çekimleri haliyle biteli epey olmuşken, yapım ekibi bir süredir 3. sezonun oyuncu kadrosunu belirlemeye çalışıyor.

Supernatural, Watchmen, The Walking Dead gibi yapımlarla bilinen Jeffrey Dean Morgan da The Boys’un 3. sezonu için düşünülen isimlerdendi. Tüm dünyayı etkilemeye devam eden COVID-19 pandemisi, bu konuda da bir engel teşkil edecek gibi görünüyor. Bildiğiniz üzere, Jeffrey Dean Morgan’ın hali hazırda rol aldığı The Walking Dead’de sezon finali yayınlanamamıştı. Çekimlere daha önce yapılan sezon finalinin efektleri ve son dokunuşları eksik kalmış, AMC de sezon finalinin arada kaynamaması adına en doğru zamanı bekleyeceğini açıklamıştı. Aradan aylar geçtikten sonra sezon finali tarihi 4 Ekim olarak açıklanmıştı.

Aynı zamanda diziler için yeni sezonun da geldiğini düşünürsek, Jeffrey Dean Morgan’ın The Walking Dead varken başka bir yapıma zaman ayırması çok kolay durmuyor. The Boys dizisini izleyenler bana katılacaktır, çok yakışırdı aslında. Hele ki Negan benzeri bir rol oynayabilseydi, The Boys için biçilmiş kaftan olurdu bence.

Kategori
DİZİHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER