BETTER CALL SAUL’un 5. sezonundan yeni fragman geldi!

Yeni sezon yaklaşıyor...

Breaking Bad’in spin-off’u olarak yayın hayatına başlayan ancak bambaşka bir başarı elde eden Better Call Saul’un merakla beklenen 5. sezonundan yeni fragman geldi.

İlk dört sezonda Jimmy McGill’in kim olduğuna detaylarıyla izlemiştik. Bu sezonda ise McGill’in Breaking Bad’den de bildiğimiz o düzenbaz avukat Saul Goodman’a nasıl dönüştüğünü seyredeceğiz. Zaten son sezon da Jimmy McGill’in Saul Goodman kişiliğini tam anlamıyla benimsediğini göstererek final yapmıştı. Ayrıca 5. sezon, Jimmy ve Kim arasında ortaya çıkan çatışmaları da işleyecek.

Yeni sezon fragmanında Breaking Bad’den tanıdığımız Hank Schrader karakterini canlandıran Dean Norris‘i de görüyoruz! Bu, 5. sezonda Breaking Bad ile daha fazla bağlantı olabileceğini düşündürtüyor.

Better Call Saul, 2021’de yayınlanacak 6. sezonuyla final yapacak. Ayrıca Breaking Bad evreninin yaratıcısı Vince Gilligan da bu evreni Better Call Saul’un 6. sezonuyla sonlandırmayı düşündüğünü söylemişti.

Better Call Saul’un 5. sezonu, 23 Şubat 2020’de başlayacak. Fragman hakkında ne diyorsunuz?

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER