BEHZAT Ç.’nin YENİ oyuncu kadrosu belli oldu!

BluTV'de yayınlanacak Behzat Ç.'nin oyuncu kadrosu netleşiyor...

Türk dizi sektörünün en efsane yapımlarından Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, 19 Eylül 2010 ile 17 Mayıs 2013 arasında yayınlanmıştı. Aynı isimli romandan uyarlanan polisiye dizinin geri gelmesi için hayranlar tarafından sürekli yoğun istek vardı.

Ancak küfür, şiddet gibi unsurlardan dolayı o zamanlarda bile sıkıntılar yaşayan dizinin, Türk televizyonlarının şu an geldiği noktada yayınlanması imkansıza yakın bir şeydi.

6 yıl aradan sonra bir internet platformunda devam edeceği söylentileri çıkan dizinin BluTV’de yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkacağı, birkaç hafta önce netleşmişti.

BirGün‘ün haberine göre, İnter Medya’nın yapımcılığını üstleneceği dizi 40’ar dakikalık 9 bölümden oluşacak. Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu kaleme alacağı dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturacak.

Yeni bölümlerde, başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’na (Behzat) eski ekip arkadaşları İnanç Konukçu (Hayalet), Ege Aydan (Behzat’ın abisi) ve Nejat İşler (Ercüment Çözer) de eşlik edecek. Ayrıca kadroya Ertuğrul Şakar da katıldı. Usta tiyatrocu Şakar, Behzat’ın arkadaşı “Serhat Müdür” rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Dizinin, Temmuz 2019’da seyirciyle buluşması bekleniyor ancak şu anda tarihle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. BluTV’nin yayınladığı fragmanı aşağı bırakıyorum:

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER