Az kalsın diziyi unutuyorduk: ALTERED CARBON’un 2. sezonundan fragman geldi!

Yeni Takeshi Kovacs ile tanışın...

Richard K. Morgan’ın siberpunk türündeki aynı adlı romanından uyarlanan, Netflix’in Altered Carbon dizisinin 2. sezonu öncesi yeni tanıtım fragmanı ve görseller geldi.

İlk sezonu 2018 yılında yayınlanan Altered Carbon, “Netflix’in en yüksek bütçeli dizisi” gibi iddialı bir unvanla karşımıza çıkmıştı. Beklentinin biraz altında kalan dizi, ilginç konseptiyle ilgi gördü ve ikinci sezon onayını aldı. 2 yıldır izleyicilerin merakla beklediği dizi, bu ay ekranlara gelecek.

Dediğim gibi kitabın yazarı Richard K. Morgan. İthaki Yayınları, Değiştirilmiş Karbon ismiyle basmıştı bu kitabı, ilgilenenler bakabilir. Eseri diziye uyarlayan ise Laeta Kalogridis. Kendisi Night Watch, Shutter Island ve Alita: Battle Angel gibi filmlerle tanınıyor.

Bilincin, bedenler arasında transfer edilmesini ve özellikle zengin insanların neredeyse ölümsüz olması anlatılıyor dizide. Birinci sezonda Takeshi Kovacs karakterini canlandıran Joel Kinnaman, bu sezon dizide yok. Yerini yeni bedenine bırakıyor. Bu sezonun Takeshi Kovacs’ı, Avengers’ın Falcon’u olarak bildiğimiz Anthony Mackie olacak.

Renee Elise Goldsberry ve Chris Conner, ilk sezondaki rolleriyle geri dönüyor. 2. sezonda oyuncu kadrosuna Simone Missick, Torben Liebrecht, Dina Shihabi, James Saito ve Lela Loren katılıyor.

Altered Carbon’un 2. sezonu 27 Şubat’ta Netflix üzerinden yayınlanacak.

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER