ALTERED CARBON, 2. sezonuyla ŞUBAT ayında dönüyor!

Altered Carbon, sonunda dönüyor...

Netflix dizisi Altered Carbon, sonunda geri dönüyor. Şirket, yayınladığı videoyla 2. sezonun 27 Şubat’ta döneceğini açıkladı.

Richard K. Morgan‘ın siberpunk romanından uyarlanan Netflix dizisi Altered Carbon’un birinci sezonu, 2018 yılında ekranlara gelmişti. Altered Carbon, 8 bölümden oluşan 2. sezonuyla 27 Şubat’ta Netflix’ten yayınlanacak. Yeni sezonda Joel Kinnaman yok. Avengers’ın Falcon’u Anthony Mackie, başrolü devraldı. Mackie dizide aynı Joel Kinnaman gibi Takeshi Kovacs karakterini canlandıracak.

İlk sezonda Quellcrist Falconer karakterini canlandıran Renee Elise Goldsberry ve Poe karakterini canlandıran Chris Conner, 2. sezonda da yer alıyor. Dizinin 2. sezon oyuncu kadrosunda Simone Missick, Dina Shihabi, Lela Loren, Torben Liebrecht, James Saito gibi isimler de var. Laeta Kalogridis, tıpki ilk sezonda olduğu gibi dizinin yaratıcılığını yapıyor ve yeni sezonda ona Alison Schapker de eşlik ediyor.

Yeni sezon için heyecanlı mısınız?

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER