ADIDAS RUNNING’den GAME OF THRONES özel serisi

6 farklı Ultraboost ile...

Bugün biraz da hem dizi hem modasever takipçilerimize hitap eden bir içerikle karşınızdayız. Game of Thrones’un final sezonuna sayılı gün kaldı bildiğiniz gibi. adidas Running, artık efsane haline gelen dizinin final sezonuna özel işbirliğini açıkladı. Bu kapsamda tasarlanan özel seri, hanedanlardan, “Yedi Krallık ve Duvar”ın ötesinde savaşan gruplardan esinlenen sınırlı sayıda üretilmiş 6 farklı Ultraboost içeriyor.

adidas, serinin sekizinci ve final sezonu kapsamında, ikonik haneleri ve Westeros karakterlerini sneaker formunda yeniden canlandırmış. adidas ve Game of Thrones işbirliği, her biri atıfta bulunduğu kahramanların ve kötü karakterlerin özelliklerini, renklerini ve detaylarını temsil etmek üzere dikkatle tasarlanmış 6 sınırlı üretim Ultraboost içeriyor.

Ayakkabılarda Westeros’un savaşan farklı gruplarına yapılan ince atıflar dikkat çekiyor. Detaylar arasında ayakkabının dil kısmında yer alan grubun mührü ve topuk etiketinde yazan mottosu yer alıyor. Diziden ilham alınan hane motifleri cesur ve belirgin renkleri bir araya getirirken, adidas x Game of Thrones Ultraboost silüetleri performans merkezli ayakkabı teknolojisini kültürel görsel estetikle birleştiriyor.

Koleksiyondaki her bir ayakkabı sınırsız enerji geri dönüşümü sağlayan BOOST orta taban teknolojisi, hafif performans için Primeknit saya, uyum ve destek için ikonik topuk çerçevesi yanı sıra çeşitli farklı materyallerle donatılmış.

Sınırlı üretim adidas x Game of Thrones Ultraboost 22 Mart tarihinden itibaren sadece adidas.com.tr’de ve seçkin adidas satış noktalarında satışa sunuldu. Buraya tıklayarak, adidas’ın ilgili sayfasına ulaşabilirsiniz.

Nasıl buldunuz bu işbirliğini? Ayakkabılar hakkındaki görüşlerinizi yorum atarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER