2021’de çıkacak olan YÜZÜKLERİN EFENDİSİ dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu!

Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosu açıklandı...

Gelecek ay Yeni Zelanda’da yapımına başlanacak Yüzüklerin Efendisi dizinin oyuncu kadrosu, yayıncı platform Amazon tarafından açıklandı.

Yıllarca sinema sektöründe ortalığı kasıp kavurduktan sonra şimdi de 1.3 milyar dolar ile tarihin en yüksek bütçeli dizisi olmaya hazırlanan Yüzüklerin Efendisi’nde yavaş yavaş bazı bilgiler belli olmaya başladı. Amazon’dan yayınlanacak olan dizinin prodüksiyon işlemlerine Şubat ayında başlanması bekleniyor. Amazon, geçtiğimiz günlerde merakla beklenen dizisinin oyuncu kadrosunu açıkladı. Dizinin geliştiricileri arasında Patrick McKay ile JD Payne yer alıyor. Yazar kadrosunda ise Game of Thrones’tan Bryan Cogman ve Breaking Bad’den Gennifer Hutchison  yer alıyor.

İlk bölümünü Jurassic World: The Fallen Kingdom filminin de yönetmenliği yapmış olan Juan Antonio Bayona yapacak olan dizinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde: Robert Aramayo, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Tyroe Muhafidin, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Daniel Weyman, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Sophia Nomvete, Megan Richards, Owain Arthur, Dylan Smith, Charlie Vickers ve Ismael Cruz Córdova.

Kategori
DİZİHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER