1956’dan bu yana hiç olmamıştı: BATWOMAN’ı ilk kez CANLI CANLI seyredeceğiz! – Geyikdolu

1956’dan bu yana hiç olmamıştı: BATWOMAN’ı ilk kez CANLI CANLI seyredeceğiz!

Detayları derledik...

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Arrow‘un başrolü Stephen Amell, The CW‘nun önümüzdeki Arrowverse crossoverında Batwoman‘ı göreceğimizi açıkladı. Bakın yanlış okumayın, Catwoman değil Batwoman’dan bahsediyoruz.

Bildiğiniz gibi Arrowverse’ün bu ortak bölümleri, birkaç dizinin birleşmesiyle bir film gibi oluyor ve her sene düzenli olarak yapılıyor. Stephen Amell’ın -namıdiğer Green Arrow- açıkladığına göre bu yılki ortak bölümde Batwoman’ı da göreceğiz. Batwoman, gerçek bir film veya dizide daha önce hiç görünmemişti. Çizgi filmlerde vardı ancak şu ana kadar karakteri canlandıran hiçbir oyuncu olmadı. CW kahramanlarına yardım edecek Batwoman’ı kimin canlandıracağı henüz belli değil. Batwoman’ın çizgi romanlarda ilk kez 1956 yılında göründüğünü düşünürsek, karakteri şu ana kadar hiç live-action olarak seyretmemiş olmamız gerçekten ilginç.

Batwoman’ın Arrowverse’de yer alması, Gotham şehrinin de bir şekilde anılacağını gösteriyor. Peki bu Gotham dizisinin de ortak bölümde olacağını mı gösterir? Maalesef hayır. Gotham dizisinin yapımcıları farklı kişiler.

Arrowverse ortak bölümünde şu diziler yer alacak: Arrow, The Flash, Supergirl ve Legends of Tomorrow.

Kategori
DİZİ
Emirhan Ayyıldız

Fenerbahçe sevdalısı, spor aşığı, internet ve dijital medya meraklısı, popüler kültür sever. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

BENZER