İÇERİK YAZARLARI ARIYORUZ! “En geyik yazıları ben yazarım” diyorsanız, buyrun aramıza katılın!

Ekip arkadaşları arıyoruz, detaylar aşağıda...

Merhaba!

Yeni nesil popüler kültür içerik sitemiz Geyikdolu için gönüllü ekip arkadaşları arıyoruz. Sitemizi takip ediyorsanız zaten ne tarz içerikler yazdığımızı biliyorsunuzdur ancak biz yine yazıları bir incelemenizi tavsiye ederiz.

İnternet sitemizde “gönüllü” yazmak üzere içerik yazarları arıyoruz. Geliri olan bir iş olmadığından bizim gibi bu işi hobi olarak yapmak isteyen, popüler kültür ve geek kültürüne “gönül” vermiş, bu konular hakkında bir şeyler karalamak isteyen ancak kendine mecra bulamayan arkadaşlarla birlikte olmak istiyoruz. Öyle sık sık içerik yazmak gibi bir durum da yok zaten. Düzenli olması yeterli. Sitede bulunan “Film, dizi, oyun, çizgi roman, teknoloji ve müzik kategorilerinin en az 2-3’ü hakkında yazarım” diyorsanız ve aşağıda söyleyeceğimiz ufak kriterlere de uyuyorsanız, geyikdolu@gmail.com’a sitemizdeki yazılar tarzında bir örnek yazı gönderin. Önceden yazdığınız veya yeni yazacağınız bir yazı; fark etmez. Çok sıkı bir eleme falan da yok, nasıl yazdığınız görme amaçlı ufak bir prosedür sadece. Söylemeye gerek var mı bilmiyoruz ama yine de belirtelim: Bu, freelance bir iş; herhangi bir yere gelmenize gerek olmayacak.

Ha bir de ileride gelir getirip getirmeyeceğini bilmediğimizden ilerisi için maaş konusunda söz vermemiz de mümkün değil çünkü söz verip de yüzüstü bırakmak istemeyiz. Sevgiler.

 

Kriterler:

  • Türkçeyi doğru kullanmak (En önem verdiğimiz şey)
  • Popüler kültürü ve geek kültürünü yakından takip etmek
  • Düzenli yazı yazabilecek zamana sahip olmak

 

Marvel, DC, Stan Lee, Harry Potter, Aquaman, Captain Marvel, Stranger Things, Spin-off, Sidekick, CW dizileri… Art arda yazdığımız bu kelimelerden zerre bir şey anlamayan biriysen, senin başvurmamanı rica edeceğiz. Yani yapacak bir şey yok. Belki başka bir ortamda, başka bir konuda buluşuruz.

Kategori
DİĞER GEYİKLER
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER