BU NE CESARETTİR YİĞİDİM: Son iş gününde Donald Trump’ın Twitter hesabını kapattı!

Seni tanımak istiyorum, beni mutlaka ara...

Şimdi anlatacağımız olayı yapan arkadaş yüksek ihtimalle sabah kahvaltıda yürek yemiş. Başka açıklaması olamaz çünkü.

Donald Trump’ın Twitter hesabı geçtiğimiz günlerden birinde 11 dakikalığına kapalı kaldı. Haber siteleri aracılığıyla ve Twitter kullanıcıları arasında hızlı bir şekilde yayıldı bu olay. Herkes nedenini merak ederken Twitter’dan açıklama geldi. Twitter, başta olayın makinelerden kaynaklanmadığını, insanı bir hata olduğunu söyledi. Bu açıklama insanları daha da meraklandırdı tabii.

Sonra esas durum açıklandı. Twitter, işinde son gününü yaşayan bir çalışanının giderayak Donald Trump’ın hesabını kapattığını söyledi ancak bunu yapan kişinin adını açıklamadı. Henüz kasti olarak yapıp yapmadığıyla ilgili bir soruşturma yürütülüyor. Bu isimsiz çalışan, Amerika’da Donald Trump karşıtları tarafından kahraman ilan edildi. Ödül alması gerektiğini, Amerika’nın ona teşekkür etmek istediğini söyleyenler oldu; hatta onunla röportaj yapmak isteyen bir sürü şirket var.

Tamam buraya kadar güldük-eğlendik ancak eğer gerçekten kasti olarak Amerikan Başkanı’nın hesabının kapattıysa, ismini bilmediğimiz arkadaş için bu aşamadan sonrası pek eğlenceli olmayacak gibi.

Kategori
DİĞER GEYİKLER
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER