WOLVERINE, yeni bir süper güç kazanarak Marvel Evreni’ne geri dönüyor!

Detayları derledik...

2014 yılında çıkan Death of Wolverine isimli çizgi romandan beri Logan ölü durumda. Ancak şimdi Marvel, Return of Wolverine ile Logan’ın hayata döneceğini açıkladı. Return of Wolverine, 2014’te Death of Wolverine ile başlayıp şu an Hunt for Wolverine ile devam eden hikayeyi finalize edecek.

Bu aralar Marvel, kötü gidişatı durdurmak için ölen karakterleri geri döndürüyor. Bu karakterlere Wolverine de ekleniyor. 2014’ten beri Wolverine’in yeni hikayelerini okuyamıyorduk. Eylülde çıkması planlanan Return of Wolverin, Charles Soule‘nin Death of Wolverine ile birlikte başlatmış olduğu Wolverine Trilogy‘nin devam halkası. Bunlar birer mini seri ve yüksek ihtimalle Marvel bu şekilde Wolverine’i evrene geri döndürüp sonrasında da yeni hikayelerini çıkartacak. Serinin yaratıcısı Charles Soule, konu hakkında şunları söyledi:

“Wolverine’in cesedi kayıptı. Bütün Marvel Evreni onu arıyordu çünkü o süper kahraman puzzle’ının çok önemli bir parçası. Ve sonunda, o bulunacak. Ben bunun kendisini yeni ve taze hissetmesi için bir yol olduğunu düşünüyorum. Eğer ölümden dönüyorsanız, bunun bir şey ifade etmesi gerekiyor. Bunun fiziksel belirtisi ise, pençelerinin artık zaman zaman derisinin altından çıktıktan sonra ısınabiliyor olması olacak. Gerçekten çok sıcak olabilecekler.”

Duydunuz. Artık Wolverine’in pençeleri, ısınabiliyor da. Bu mini seriler sona erdikten sonra gelecek yeni hikayelerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Ha bu arada, Return of Wolverine ilk kez 19 Eylül’de görücüye çıkacak.

Kategori
ÇİZGİ ROMAN
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER