Hanımcılık kazanacak: BATMAN EVLENİYOR!

Allah bir yastıkta kocatsın...

Playboy ve çapkın kimliğiyle bildiğimiz Bruce Wayne evleniyor. Evet evet, yanlış falan yazmadık. Catwoman’a evlenme teklif edip uzun zamandır cevap bekleyen Batman sonunda karşılığı aldı ve çizgi romanın bir sonraki sayısında evlenecek!

Serinin yazarı Tom King, USA Today’a konuştu. King’in açıklamaları şu şekilde: “Bence Batman ve Catwoman arasındaki şey gerçek aşk. Böyle bir bağ, kendinizi karşı tarafa açmanızı gerektirir. Birinin kim olduğunuzu öğrenmesine izin vermek yani. Bu Batman için çok korkunç bir şey ve onu şimdiye dek hiç olmadığı kadar korkutuyor.”

Gelin arabasına dönmüş bir Batmobile, arabanın arkasında kalp içine alınmış “S” ve “B” harfleri, düğünde çalan Gotham’ın Bağları şarkısı, Catwoman’ın gereksiz fazla süslenmiş kız kardeşi ve daha birçok komik düğün klişesi insanın aklında canlanmıyor değil.

Peki siz Batman’in evlenecek olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu olay, Bruce Wayne’in aklımızda yer etmiş büyüsünü bozar mı? Daha da önemlisi Bruce Wayne bile evlenince kilo alır mı? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Kategori
ÇİZGİ ROMAN
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER