DC hangi FLASH’ın daha hızlı olduğunu açıkladı: BARRY ALLEN mı, WALLY WEST mi?

DC, polemiklere tek tek son veriyor...

DC Comics, bu günlerde insanların yıllardır tartıştıkları konulara bir bir son veriyor. Geçtiğimiz günlerde “Superman mş daha hızlı Flash mı?” diye bir içerik yapmıştık. DC, The Flash #49‘da, The Flash’ın Superman’den daha hızlı olduğunu resmen açıklamıştı. Bu şekilde yıllardır süren bir polemiğe son vermişti. The Flash #50‘de de başka bir polemik son buldu: Hangi Flash daha hızlı; Barry Allen mı, Wally West mi? 

Önümüzdeki satırlarda çizgi romanla alakalı SPOILERLAR olacak, biz uyarmış olalım!

The Flash #50, Barry ve Wally’nin karşı karşıya olduğu Flash War’u sonlandırıyor. Bu artık uzun bir intikam sürecine dönüşmüştü. Zoom, onları manipüle edip birbirlerine düşürmüştü ancak onlar Zoom’u durdurmak için birleştiler. Zoom planının artık sonlarına yaklaşırken Flashlara kendisini yakalamaları için bir şans veriyor.

Zoom ilk göründüğünde onun çok güçlü olduğunu ve asla yakalayamayacaklarını düşünüyorlar. Ama sonra Barry, Wally ile ilk yarıştıklarında kendisinin daha tecrübeli bir Flash olmasına rağmen Wally’nin kendisini yendiğini hatırlatıyor. Barry, Wally’nin daha hızlı olduğunu çünkü onun hiç Speed Force biliminin bataklığına düşmediğini, bunun yerine eğlenmeyi, gevşemeyi ve hızın tadını çıkarmayı seçtiğini açıklıyor.

Wally, Barry’nin bu sözlerini benimsedi ve Zoom’u yakaladı. Hatta Barry kimin hızlı olduğuyla ilgili bir argüman da ekledi:

“Sen Wally West’sin… Ve yaşayan en hızlı insansın!”

Siz Wally West’in daha hızlı olması hakkında ne düşünüyorsunuz. Barry’nin en hızlı olmadığını kesin olarak öğrendikten sonraki motivasyonu nasıl olacak?

Kategori
ÇİZGİ ROMAN
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Bir Yorum
 • MMB
  21 Mayıs 2019 at 21:45
  Yorum Bırak

  Saçmalık.Barry daha hızlı olmalıydı.Çünkü Barry daha deneyimli güçlerini daha iyi kullanabiliyor.

 • Yorum Bırak

  *

  *

  Twitter çok güzel, gelsene!

  BENZER