Burada 6 tane süper güç var. Peki bunlara sahip olsanız ne için kullanırdınız?

Hepimiz süper güçlerimiz olsun isterdik değil mi?

Biz bu içeriği yaparken fark ettik de; bu süper güçlere sahip olsak hiç film veya dizilerdeki gibi kullanmayız herhalde. Tabii iyilik için biraz enerjimizi harcarız ama işimiz gücümüz pislik yeminle. Neyse, içeriğe başlayın ve okurken bu süper güçlere sahip olsanız nasıl kullanacağınızı tahayyül ederek ilerlemeye çalışın. Sizin aklınıza inşallah tüm dünyaya iyilik dağıtmak falan gelir. Neden 6 tane diye sorarsanız da; hiç düşünmedik.

Baştan uyaralım: Her maddenin resminde tanıdık bir yüzü göreceksiniz ve bol bol “GÖNDERME VAAARR!” “SELAM ÇAKMIŞLAAARR!!!” diye bağıracaksınız.

 

Görünmezlik

Her türlü yere girebileceğiniz, istediğiniz, aklınıza gelen her türlü şeyi görebileceğiniz ve insanların bundan katiyen haberi olmayacağı harika bir güç olurdu. Bunu hayal eden bazı arkadaşların akıllarından neler geçti biliyoruz, “harika bir süper güç olurdu” demeden “pis insanların eline geçmezse” şartını koymakta fayda var.

 

İyileşme

Sonumuz Wolverine gibi olmayacaksa bu da harika olurdu (SPOILER!!!). Gerçi normal hayatımızda ne kadar darbe alıyor, ne kadar kurşun yiyoruz tartışılır tabii ama bu gücün sahibi olsak herhalde hayatımız şu anki kadar normal olmazdı.

 

Zamanda yolculuk yapabilme

Bunu, istediği kişileri görmek, güzel zamanları tekrar yaşamak, pişmanlıkları telafi etmek için kullanacak insanlar olsa da, okurken, “Ulan bütün maçları burada ezberler, gider iddaa oynayıp zengin olurum be!” diye hayal kuranların sayısının da az olmadığını biliyoruz.

 

Zihin okuma

Karşıdaki insan gerçekte ne düşünüyor, doğruları söylüyor mu, iyi mi kötü mü? Bunları öğrenmek, kısacası insanları gerçek anlamda tanımak için çok işe yarayacak bir özel güç olurdu.

 

Hız

Of be. Hayali bile harika ya. Düşünsenize her türlü insana yardım edebiliyor, her türlü yere giderken son anda çıkıp zamanında yetişebiliyor, her türlü şeyi saniyeler içinde yapabiliyorsunuz. Trafik derdi yok, geç kalma derdi yok, minibüs, otobüs, metrobüse binmek yok. En iyi güçlerden biri bu bizce.

 

İstenilen kılığa girebilme

Bununla da yapamayacağınız şey yok. Bir ülkeyi dağıtabilir, savaşa bile sokabilirsiniz. Kötü insanların eline geçtiğinde dünyanın sonunu getirebilecek bir özel güç. Günümüzde tek bir insana verilen önemi gördükten sonra gerçekten çok tehlikeli yerlere gidebilecek bir süper güç olurdu.

Bu süper güçlere sahip olsanız, ne için kullanırdınız? Çok merak ediyoruz, yorum atarak bizimle paylaşmayı unutmayın! Biz buraya gördüğünüz gibi 6 tane süper güç derledik. Binlerce süper güç olduğuna göre, sizce günlük hayatımızda işimize bayağı yarayacak ama bu listede olmayan süper güçler neler? Bunların hepsini yorum atarak bize söyleyin. Bitirmeden şunu da söyleyelim; eğer içerik hoşunuza gittiyse sosyal medyadan paylaşırsanız çok makbule geçer. Hadi kaçtık biz.

Kategori
ÇİZGİ ROMAN
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Bir Yorum
 • Yılmazaltand
  18 Ekim 2019 at 23:15
  Yorum Bırak

  Ben süper hızı isterdim ve insanlara yardım için kullanırdım kendim için de kullanırdım tabi :/

 • Yorum Bırak

  *

  *

  Twitter çok güzel, gelsene!

  BENZER