J.J. Abrams’ın Yeni Dizisi Geliyor!

Usta yönetmen bakalım bu sefer neler yapacak...

İlk olarak Lost ve Fringe dizilerinin yönetmeni olarak tanıdığımız, sonrasında Westworld, 11.22.63 ve Person of Interest gibi birçok kaliteli yapımda emeği geçmiş olan J.J. Abrams, bu kez yeni bir bilim kurgu – drama dizisiyle karşımızda. 2008 yılında kitleleri peşinden sürükleyen ve hayranları tarafından hakkında deliler gibi teoriler üretilen Fringe efsanesinden beri, yeni çıkacak olan dizisi hem yazıp hem de yönettiği ilk şey olacak. E haliyle altına imzasını attığı yapımların büyüklüğünden dolayı, beklentiler oldukça yüksek.

Hollywood gazetesine göre, henüz ismi belirlenmemiş olan dizi, bir ailenin başından geçenleri konu alıyor. Ailenin bilim insanı olan annesi, başlarından geçen bir kaza sonucu komaya giriyor. Ailenin kızı annesinin deneylerini inceledikten sonra kendini, dünyanın korkunç ve ezici bir güçle savaştığı farklı bir yerde buluyor.

Lost neredeyse dünyada dizi kültürünü tanıtan bir dizi olduğundan, eminim J.J. Abrams’ın da yeri çoğumuzda ayrıdır. Elini attığı her işte imzasını görebildiğimiz usta yönetmenin yeni dizisinin yayınlanması için HBO ve Apple ile görüştüğü de biliniyor. Star Wars gibi büyük bir yapımın da yönetmenliğini üstlenmiş olan Abrams, aynı zamanda yönettiği Bad Robot şirketine Ben Stephenson’ı da katarak yeni bir TV şovunun da baş yapımcılığını yapacak.

Çıkış tarihi, kadrosu ve hatta henüz ismi bile bilinmeyen bu yeni diziyle ilgili güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin!

 

Kategori
DİZİ
Yağmur Yüksel

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu, öğretmen ve çevirmen. 4 yaşından beri oyun oynuyor, durdurulamıyor. Stanley Kubrick, Star Wars, Harry Potter ve Crash Bandicoot vazgeçilmezlerinden sadece birkaçı.
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

BENZER