HBO, ilginç bir Game of Thrones açıklaması yaptı, peki bu ne anlama geliyor?

Gelin birlikte çözmeye çalışalım...

Game of Thrones’un final sezonu bildiğiniz gibi 2019’da yayınlanacak. Herkes bir an önce yayınlansın istiyor ama bu sezonda her bölümün bir film kalitesinde olacağını söylediler sonuçta. Kolay değil o sahneleri çekmek, özel efektleri hazırlamak. Ne kadar iyi bir iş istiyorsak o kadar beklememiz lazım. Kendinizi muhteşem bir sezonun beklediğini düşünerek motive olabilirsiniz ama sonra hayal kırıklığına uğrarsanız bizden bilmeyin. Çekimler ne kadar kaliteli olursa olsun biraz senaryoya bakıyor bu iş neticede.

Gelelim asıl haberimize. Geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter, HBO program müdürü Casey Bloys bir röportaj yaptı. Bloys, bu röportajda HBO’nun birçok yapımı hakkında bilgi verdi ancak aralarında en dikkat çekici olan Game of Thrones’la alakalı olandı.

Biliyorsunuz; bu aralar hep eski diziler geri dönüyor ve gerçekten başarılı olanlar da var. Eğer Game of Thrones’la alakalı böyle bir beklentiniz varsa hayal kırıklığına uğrayacaksınız çünkü Bloys, bu konuda oldukça net konuştu.

“Böyle bir şey asla olmayacak. Bu hikaye, Buz ve Ateşin Şarkısı, bitiyor. Geri dönmeyecek, en baştan bir daha çekilmeyecek veya kardeş dizisi olmayacak.”

Hani 5 tane kardeş dizi çekilecekti? Ne diyor bu adam? Casey Bloys, bu hikaye üzerinden devam etmeyeceklerinden bahsediyor. Bloys’un söylediklerinden bizim anladığımız kadarıyla o 5 dizinin tamamı geçmişte geçecek. Yani aslında gelecekte de geçebileceğine ihtimal veriyorum ancak bu şekilde çok çok uzak gelecekte geçebilir ve o da Game of Thrones tadını veremez.

Zaten geçtiğimiz günlerde, hiçbir Game of Thrones karakterini yeni çıkacak kardeş dizilerde görmeyeceğimizi fakat tanıdık hanedanlara rastlayacağımızdan bahsetmişlerdi.

Eee, siz ne diyorsunuz, var mı farklı bir görüşünüz ya da teoriniz? Yorum atarak bizimle de paylaşırsanız mutlu oluruz.

Kategori
DİZİ
Emirhan Ayyıldız

Fenerbahçe sevdalısı, spor aşığı, internet ve dijital medya meraklısı, popüler kültür sever. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

BENZER