Bu muhteşem animasyonla BREAKING BAD’in tamamını 1 dakikada izleyin!

Gerçekten güzel video...

Haberiniz var mı bilmiyorum ama 20 Ocak 2018’de Breaking Bad’in ilk bölümünün yayınlandığı tarihten bu yana tam 10 yıl geçmiş oldu. Breaking Bad, dizi tarihinin en efsane dizilerinden biri. İlk bölümlerinde büyük bir yankı uyandıramayan dizi, aradan birkaç yıl geçtikten sonra herkesin dilindeydi. Şu an nasıl her yerde Game of Thrones muhabbeti dönüyorsa, yakın zamana kadar Breaking Bad için de aynısı yaşanıyordu.

Breaking Bad, yakaladığı başarı sayesinde birçok dizi yapımcısına örnek oldu. Dizi yaparken çok kullanılmayan teknikler ve ilerleyiş şekli, Breaking Bad ile birlikte yaygınlaşmaya başladı. Bir bakıma dizi dünyasına da çok şey kattı yani Breaking Bad.

Esther BellidoYouTube kanalında harika bir video hazırlamış. Eğer siz de Breaking Bad’in 10. yılında biraz olsun nostalji yaşamak istiyorsanız, izleyin derim. Diziyi hiç izlemeyen biriyseniz bu videodan bir şey anlamazsınız tabii. Daha fazla uzatmayıp sizi videoyla baş başa bırakıyorum. İyi seyirler.

Kategori
DİZİ
Emirhan Ayyıldız

Fenerbahçe sevdalısı, spor aşığı, internet ve dijital medya meraklısı, popüler kültür sever. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

BENZER